Ambulance SynCare

Nejvíce žádaná ošetření
Centrum estetické dermatologie

Léčba akné, jizev a podpora regerenace kůže

INDAP – karboxyterapie. Tento způsob léčby je nyní zaváděn na vybraných dermatologických pracovi‘tích a je součástí vybavení na‘eho centra. Principem je podko·ní aplikace oxidu uhličitého ve vybraných lokalitách kůže. Injikovaný oxid uhličitý působí mimořádně příznivě proti zánětům a podporuje i hojivé regenerační procesy. Úspěšně jej lze vyu·ít pro léčbu akné, ale i pro celkové zjemnění a omlazení pleti.

Léčba akné a vybraných dermatóz, rejuvenace

MARVEL 6-MD

MARVEL 6-MD využívá vlastností LED emitovaného světla o vysoké intenzitě. LED světloléčba představuje moderní přístup k terapii akné, podporuje hojivé procesy při akné a jiných dermatózách, má omlazující účinky a omezuje podrá·dění pokožky. Rovněž významně stimuluje tvorbu kolagenu.

Léčba chorob vlasů, lupénky a vitiliga

PSORKAMM UBV TERAPIE – lékařské zařízení vysílá UVB záření ve spektru 311 nm. Tzv. "úzkopásmové UVB" je úspěšně vyu·íváno u chorob vlasů, při léčbě lupénky, u seboroické dermatitidy nebo u vitiliga v kombinaci s dalšími přípravky.

Odstraňování bradavic a kožních výrůstků

KRYOSPRAY – kryoterapie. Cílené hluboké zmrazení ko·ního útvaru tekutým dusíkem vede k jeho destrukci. Jiná specifická dávka aktivuje růst vlasů.

Redukce mimických vrásek a omezení činnosti potních ·láz

BOTULOTOXIN – v centru používáme lék Dysport®, který má dlouhodobý účinek na uvolnění mimických vrásek. Současně jej lze využít pro výrazné omezení aktivity potních žláz a tím pro významné omezení pocení.

Výplně kůže, zpevnění kontur, mezoterapie celulitidy

VÝPLNĚ a MEZOTERAPIE – dle typu prostředku jsou do různých vrstev kůže dopravovány specifické látky. Jedná se především o kyselinu hyaluronovou nebo kolagen a v případě léčby pomerančové kůže – celulitidy – o látky podporující spalování tuků v tukových buňkách.

Omlazení pleti, zesvětlování pigmentu, doplňující léčba některých dermatitid

AHA PEELING – používáme Obnovující peeling SynCare s čistou kyselinou glykolovou v koncentracích 30, 35, 50 a 70%. Přípravky jsou unikátně doplněny kyselinou hyaluronovou, která zlepšuje aplikační vlastnosti a tlumí podráždění pleti. Peeling je zvláště určen pro doléčení pleti s akné, pro výrazné celkové omlazení pleti, ale také pro ošetření rosacei a hyperpigmentací. Terapie je doplněna sérií přípravků Light Aha, které obdrží klientka pro domácí péči.

PLAZMATERAPIE – při tomto omlazujícím ošetření využíváme vlastnosti lidské plazmy podporovat rejuvenaci pleti. Odebereme vám za aseptických podmínek malé množství krve ze žil ruky, odstředíme ji a vzniklou plazmu lehkými vpichy vpravíme do pleti. Díky obsahu růstových faktorů a imunomodulátorů se pleť výrazně omlazuje během několika minut.

Vyšetření pigmentových znamének

Naše pracoviště vlastní digitální dermatoskop, pomocí kterého diagnostikujeme různé útvary kůže. Soustřeďujeme se především na vyšetření podezřelých pigmentových névů (znamének). Současně zajišťujeme jejich odstranění plastickým chirurgem.

Příklady jiných výkonů