Ambulance SynCare

Informace pro klienty
Centrum estetické dermatologie

Centrum esteticke dermatologie

Moderní dermatologie se zaměřuje nejen na lokální léčbu kožních afektů, ale vidí především souvislosti mezi kůží a celým organizmem. Komplexní cílené dermatologické vyšetření se neobejde bez specializovaných diagnostických metod, k nímž náleží především optická diagnostika, monitorace kožních parametrů nebo ultrazvuk.

Na co se centrum zaměřuje

V oboru všeobecné dermatologie se zaměřujeme především na diagnostiku a léčbu akné, rosacei, ekzémových stavů, lupénky, chorob nehtů a vlasů a hojení kožních defektů včetně jizev.

V oboru lékařské kosmetiky se zaměřujeme na diagnostiku a léčbu hypersenzitivní pokožky, pokožky s projevy stárnutí včetně aplikace botulotoxinu, výplňových materiálů a na mezoterapii.

Součástí centra je také odborná kosmetická péče zaměřená především proti stárnutí pleti a na rejuvenaci pokožky výše uvedenými metodami v kombinaci s peelingem ovocnými kyselinami unikátně kombinovanými s kyselinou hyaluronovou.

Vítanou službou, nejen v letním období, je stanovení fototypu kůže klienta s následným doporučením vhodného ochranného stupně přípravku při opalování.

Nejen léčba, ale také odborná rada

V lékařství a obzvláště v dermatologii platí, že úspěšná léčba je závislá dodržení všech nezbytných zásad i mimo ordinaci.

Náš klient podstoupí nejen nejmodernější vyšetření a odbornou léčbu, ale také podrobné individuální doporučení, jak předcházet i v budoucnu projevu, který jej přivedl do našeho centra.

Kdo je vlastník centra

Vlastníkem centra je společnost Syncare Plus, s.r.o., která je na evropském trhu známá jako výrobce dermokosmetiky výhradně určené pro lékárny a kosmetické salony. Její dlouholetá spolupráce s předními odborníky v oblasti lékařství vyústila v otevření centra.

Kde získáte předepsané léky

V objektu je dostupná teké lékárna, kde obdržíte všechny potřebné léky a další doporučené přípravky.

Kde obdržíte další informace

Bohatým zdrojem informací jsou internetové stránky www.dermatologie-syncare.cz. Podrobné informace rovněž získáte také telefonicky na číslech 548 521 611, 530 319 961 nebo 7 333 777 99.