Ambulance SynCare

Zákroky botulotoxinem
Ambulance estetické dermatologie

Centrum esteticke dermatologie

Rychlá a spolehlivé léčba mimických vrásek

Spektrum klientely je překvapivě široké. Navštěvují nás ženy ve věku kolem 30. roku, ale i seniorky. Není výjimečná ani návštěva mužů. I když v našem centru pracují zkušení lékaři- dermatologové, přesto jsme znovu nechali akreditovat naši ambulanci pro tyto činnosti. Klientka má jistotu nejen profesionální péče, ale i garanci kvality provedeného výkonu. Tajemství správného účinku botulotoxinu spočívá nejen v optimálním dávkování a odpovídající aplikaci, ale současně i v použití "ČERSTVÉHO" botulotoxinu. Skladováním ztrácí tato látka účinek a může se lehce stát, že po týdnu skladování Vám do obličejových svalů aplikují jen velmi drahou vodu s rozloženým neúčinným botulotoxinem.

Jsou s aplikací botulotoxinu spojena nějaká rizika?

Při aplikaci do svalů obličeje jsou rizika minimální. Patří mezi ně mírná bolestivost v místě vpichu mizící za několik hodin, vzácně bolest hlavy opět ustupující do několika hodin. Je nezbytné zdůraznit, že výskyt těchto nežádoucích účinků je skutečně ojedinělý a v praxi naší ambulance jsme se s ním nesetkali.

Kdy botulotoxin a kdy výplně?

Botulotoxin působí na svaly. Zapříčiňuje jejich dlouhodobou relaxaci. V některých případech je však účelnější oblast vyplnit, spíše než relaxovat. Jde o oblasti kolem úst nebo velmi hluboké vrásky. Obecně říci, že výplně jsou vhodnější pro remodelace.

Příklady výsledků aplikace

Žena 61 let, vertikální vrásky v oblasti mezi obočím (glabela)

Žena 61 let: stav vertikálních vrásek v oblasti mezi obočím (glabela) před korekcí botulotoxinem
Počáteční stav před korekcí botulotoxinem
Žena 61 let: stav vertikálních vrásek v oblasti mezi obočím (glabela) 9 dnů po korekci botulotoxinem
Stav 9 dnů po korekci botulotoxinem.

Příklad aplikace

Aplikace botulotoxinu do skupiny svalů okolo očí

Aplikace botulotoxinu do skupiny svalů okolo očí. Na přání může být oblast povrchově znecitlivěna.