Ambulance SynCare

Mezoterapie
Ambulance estetické dermatologie

Mezoterapie

MEZOTERAPIE je metoda, při které se do pokožky a částečně do střední vrstvy kůže – škáry, vpravují látky, které zlepšují estetický vzhled pokožky a mohou působit rovněž jako výživa. Jedná se především o kyselinu hyaluronovou a v případě léčby pomerančové kůže – celulitidy – o látky podporujících spalování tuků v tukových buňkách.

Proti kterým estetickým defektům působí mezoterapie?

Mezoterapie prodlužuje účinky aplikovaného botulotoxinu a výplňových materiálů.

Peercing-rollerová mezoterapie Peercing-rollerová mezoterapie

Jaké typy mezoterapie používáme?

Na našem pracovišti aplikujeme klasickou injekční mezoterapii a rovněž zcela novou peercing-rollerovou mezoterapii, která je vhodná zvláště pro ženy, kterým je injekční aplikace nepříjemná. Mezoterapie bývá někdy zaměňována s výplněmi, to je však chybné. Výplně obsahují vždy zesíťovanou kyselinu hyaluronovou, která má jiné vlastnosti.

Co je peercing-dermarollerová mezoterapie?

Metoda peercing-dermrollerové mezoterapie k nám přišla z Německa spočívá nejdříve v nanesení mezoterapeutického séra na pleť. Poté je na pokožku přiložený speciální váleček s mikrojehelci, které narušují svrchní vrstvu kůže a usnadňují průnik séra do pokožky. Metoda je spojena s minimálními riziky a je všeobecně velmi dobře snášena. Na rozdíl od klasické mezoterapie umožňuje ošetření větších ploch včetně hrudníku, břicha nebo hýždí.

Mezoterapie sada Syncare

Jak často mezotearpii podstoupit?

Záleží na typy problému. Obecně lékaři našeho centra doporučují kúry sestávající ze 3 až 6 sezení dle typu lokality a problému. Poté by měla následovat přestávka v rozpětí 3 až 9 měsíců.

Kolik mezoterapie stojí?

Ceny se za jedno sezení pohybují od 2000 Kč v závislosti na typu mezoterapie, spotřebě séra a lokalizaci. Podrobné informace o cenách obdržíte v sekci Ceník hrazených výkonů.

Jaké jsou výsledky mezoterapie

Uvádíme jen některé výsledky mezoterapie. Obecně se jedná o cenově dostupnou metodu, při které nastupuje vynikající estetický účinek s minimálními riziky.

Žena 70 let s poklesem turgoru v oblasti hrudní kosti

Před výkonem
Hrud zeny s turgorem pred vykonem
Po 4 dávkách peercing-dermarollingu
Vyrazne zlepseni po mezoterapii

Žena 47 let s poklesem turgoru a s vráskami kolem úst

Před výkonem
Vrasky kolem ust zeny pred vykonem
Po 5 dávkách peercing-dermarollingu
Vyrazny ubytek vrasek po vykonu

Trudovitá pleť po akné

Před výkonem
Plet s akne pred vykonem
Po pátém provedení mezoterapie
Vyrazny ubytek akne po provedeni mezoterapie

Jak se na zákrok mezoterapie připravit?

Žádná speciální příprava není nezbytná. Na ošetření přijďte nejlépe bez nalíčení. Pokud to není možné, budete odlíčeni před ošetřením. Jinou kosmetiku aplikujte nejdéle 5 hodin před zákrokem.

Je zákrok mezoterapie bolestivý?

Zákrok je spojen jen s pocitem tlaku mírné až střední intenzity, který však může být pro některé osoby nepříjemný. Před zákrokem můžete požádat o povrchové znecitlivění ve formě gelu nebo krému.

Jak bude zákrok mezoterapie probíhat?

Zákrok trvá maximálně 5 minut. Položíte se na lehátko a vyškolený specialista aplikuje na pokožku nejdříve dezinfekci kůže a po chvíli příslušný přípravek řady MEZO. Poté jej rozprostře po aplikační ploše a provede peercing-rolling stanoveným postupem.

Jak pečovat o pleť po zákroku mezoterapie?

Po dobu 24 hodin po zákroku se neopalujte a používejte jen takové kosmetické přípravky, které schválil specialista.

Po jak dlouhé době lze zákrok mezoterapie opakovat?

Zákroky přípravky MezoHYAL a MezoBOTEX lze opakovat po 2 měsících. Lékař může toto období zkrátit. Přípravek MezoCellulite se aplikuje zpravidla ve 4 sezeních po 1 týdnu. Počet dávek je maximálně 6. Další kúra může být provedena po 2 měsících.