Ambulance SynCare

Ostatní estetické výkony
Centrum estetické dermatologie

Centrum esteticke dermatologie

Lékařský peeling ovocnými kyselinami, betahydroxy kyselinami a enzymy

AHA PEELING – používáme Obnovující peeling SynCare s čistou kyselinou glykolovou v koncentracích 30, 35, 50 a 70%. Přípravky jsou unikátně doplněny kyselinou hyaluronovou, která zlepšuje aplikační vlastnosti a tlumí podráždění pleti. Peeling je zvláště určen pro doléčení pleti s akné, pro výrazné celkové omlazení pleti, ale také pro ošetření rosacei a hyperpigmentací. Terapie je doplněna sérií přípravků Light Aha, které obdrží klientka pro domácí péči.

ENZYMOVÝ PEELING – enzymová terapie povrchu pokožky nabývá v moderní lékařské kosmetice na významu. Enzymy jemně narušují rohovou vrstvu, výrazně zjemňují pleti, sjednocují její barvu a zvyšují hydrataci. Terapie enzymy je variantou chemického peelingu u osob s velmi citlivou pletí.

Léčba celulitidy a nerovnoměrného rozložení tuku v našem centru

V našem zdravotnickém zařízení se zaměřujeme na dva postupy léčby. Oba vedou k lipolýze – k rozkladu a odplavení nadměrného tuku v tukových buňkách.

INJEKČNÍ LIPOLÝZA – do tukové tkáně je dopravena látka, která aktivuje spalování tuků.

KARBOXYTERAPIE – do tukové tkáně je dopraven oxid uhličitý (CO2), který rovněž podporuje lipolýzu a stimuluje odplavování metabolických zbytků tuků.