Ambulance SynCare

Vybavení pracoviště
Centrum estetické dermatologie

Nejmodernější přístroje pro diagnostiku a léčbu v dermatologii jsou součástí výbavy naší ambulance.

MSD – Multi Skin Diagnostic

MC750

Přístroj pro diagnostiku pleti. Bezbolestně stanovuje úroveň hydratace, množství kožního mazu, elasticitu, stupeň SPF Vaší pokožky a TEWL. TEWL je hodnota, která napovídá mnohé o tom, jak dobře pracuje kůže jako bariéra. Bývá významně snížena u atopiků a u osob s profesionálním poškozením kůže. TEWL je kontrolou pro úspěšnost léčby řady kožních onemocnění.

3D-SKIN ANALYZER

VISIOFACE

Přístroj zobrazuje topografii kožního povrchu, digitálně vizualizuje vrásky a jiné kožní útvary. Umožní lékaři přesněji cílit například dávku botulotoxinu nebo výplňových materiálů a následně vyhodnotit úspěšnost léčby.

VISIOSCOPE

VISIOSCOPE

Digitální kamera s až 200 násobným zvětšením je určena především pro zobrazování pigmentových névů, ale také stavu vlasů a pokožky. Výsledky se ukládají do paměti počítače, zvětší se a následně je lékař vyhodnotí.

LED terapie

využívá vlastností LED světla o vysoké intenzitě. LED světloléčba představuje moderní přístup k terapii akné, podporuje hojivé procesy při akné a jiných dermatózách, má omlazující účinky a omezuje podráždění pokožky. Rovněž významně stimuluje tvorbu kolagenu.

IPL

IPL

lékařské IPL pracuje na principu vyskoenergetického světelného výboje. Jeho účinky jsou příznivé proti hyperpigmentacím nebo pro fotodepilaci. Naše IPL lze využít i pro šetrnou fotorejuvenaci.